Název profese Švadlena, šička, krejčí
Místo výkonu práce Svitavy
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ELSA´S TEXTILE s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66977413

NÁPLŇ PRÁCE: Co u nás budeš dělat? Šití dresů a sportovního oblečení v prosperující společnosti
POŽADAVKY: Jaké máš mít dovednosti? Praxe 2 roky na obdobné pozici nebo vyučení v oboru
NABÍZÍME: Jaké benefity tě při práci čekají? Jednosměnný pracovní režim, motivující mzdové ohodnocení, pravidelné odměny, zázemí stabilní společnosti, příjemný kolektiv, 5 dnů extra dovolené navíc, zaměstnanecké slevy na výrobky, firemní tarif, stravenkový paušál 100Kč/den
KONTAKT: první kontakt pouze telefonicky (8-14 hod) nebo přes email, sídlo společnosti se nachází v obci Rousínov, ve Svitavách je pouze šicí dílna. Osobní schůzku je třeba domluvit si předem.