Název profese Uklízeč/ka pro Výjezdový úklid (pouze pro OZP) - Moravská Třebová
Místo výkonu práce Moravská Třebová
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o.
Hodin týdně 20
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 5
Reference 66991790

NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o pravidelný úklid administrativních a výrobních prostorů na zkrácený úvazek (3-4 hod/den), vykonovávání různých činností pro udržení čistoty a pořádku toalet, interiérů kanceláří, chodeb a dílen
Výjezdové služební cesty.
POŽADAVKY: smysl pro pořádek a čistotu, pečlivost, samostatnost, aktivní přístup k práci, příjemné a profesionální vystupování, flexibilitu.
Ochota cestovat.
NABÍZÍME: práci ve stabilní, rodinné firmě, pravidelný měsíční příjem, přátelské prostředí, individuální přístup ke každému zaměstnanci, nástup ihned
KONTAKT:e-mailem, telefonicky PO - PÁ 8.00 - 15.00 hod