Název profese Provozní asistent/ka (pouze OZP)
Místo výkonu práce Moravská Třebová
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 20
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67028414

Přijmeme provozní/ho asistenta/tku na zkrácený úvazek na 4-6 hod/den v chráněných dílnách
NÁPLŇ:o rganizovat, řídit a plánovat provoz, sledovat efektivitu práce, činnost zaměstnanců, kontrolovat dodržování bezpečnostních předpisů v provozu
POŽADAVKY: umět komunikovat s lidmi, věk min.18 let, praxe v provozu výhodou, příjemné vystupování zodpovědnost,spolehlivost,flexibilitu
Pracovní poměr na dobu určitou, 20-30 hod/týdně.
KONTAKT: pouze telefonicky(PO,ST,ČT,PA-8:00-15:00) (UT:800-13:00)

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Svitavy

Svitavy
Svitavy
Grafton Recruitment s.r.o.
Svitavy
30000 - 45000 Kč za měsíc
Svitavy
Barlett & Cenbright s.r.o.
Svitavy
30000 - 34000 Kč za měsíc
Adecco Hradec Králové pobočka
Svitavy

Mzda

od 10651 do 15977

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Provozní asistent/ka (pouze OZP) je vystaveno v regionu Svitavy .