Název profese Manager/ka náboru
Místo výkonu práce Moravská Třebová
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 25
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 1
Reference 67034755

Pro naší firmu hledáme managery/managerky náboru na zkrácený úvazek na 5 hod./den. nebo na plný úvazek. Tato nabídka práce je pouze pro soby OZP.
NÁPLŇ PRÁCE: výběr a nábor nových zaměstnanců a obsazování volných pozic ve firmě v rámci ČR, manager/ka spolupracuje s vedením a manažery firmy, připravuje pracovní smlouvy a dohody, řeší jejich evidenci, dále nové zaměstnance zaučuje na pracovní pozici a řeší jejich individuální dotazy, vyřizování e-mailů, telekomunikace, služební cesty po celé ČR
DALŠÍ POŽADAVKY: Min. Věk 18 let, výpis z rejstříků trestů
Pro tuto práci je zásadní: Flexibilita, komunikace, samostatnost, spolehlivost, musí být mobilní (služební cesty).
NABÍZÍME: služební automobil, PC, mobil, flexibilní pracovní doba
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Prvotní kontakt telefonicky ( PO, ST, ČT, PÁ od 8:00-15:00, ÚT od 8:00-13:00 hod.) nebo e-mailem.