Název profese Servisní technik/čka
Místo výkonu práce Třebařov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Roltechnik s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67038960

POŽADAVKY: SŠ vzdělání, strojní či příbuzná, praxi v lehkém strojírenství nebo nábytkářství - výhodou, manuální zručnost, technické myšlení,komunikativnost,samostatnost,odpovědnost a spolehlivost
NÁPLŇ: odpovídá za včasnost a úplnost servisních činností, realizuje montáže sprchových zástěn u zákazníků, poskytuje technické poradenství u zákazníků, vyřizuje reklamace - příjem reklamovaného zboží, vystavení protokolu,řešení reklamace, spolupracuje na technickém řešení zákaznických požadavků a projektů, spolupracuje při tvorbě plánu činnosti servisních techniků, vede evidenci vlastních servisních činností
NABÍZÍME: po zapracování převod pracovní smlouvy na dobu neurčitou, práci v moderním pracovním prostředí, možnost profesního růstu, výhody: flexi karty, příspěvky na obědy, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky

KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky 6.00-14:30 hod