Název profese Technik/čka BOZP a PO
Místo výkonu práce Svitavy
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel P-D Refractories CZ a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66999221

NÁPLŇ: výkon činnosti v oblasti BOZP a PO, účast na jednáních a prověrkách kontrolními orgány státní správy, fyzická kontrola pracovišť, součinnost při zavádění nových strojů, zařízení technologií, šetření pracovních úrazů a s tím spojené další činnosti, školení v oblasti BOZP a PO, vedení dokumentace a její aktualizace, sledování legislativy v oblasti BOZP s PO.
POŽADUJEME: ÚSO nebo VŠ technického směru, platný certifikát OZO BOZP, výhodou odborná způsobilost v PO, orientace v související národní a evropské legislativě, dobrá znalost MS Office, znalost AJ (NJ), komunikační a prezentační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, firemní loajalita, časová flexibilita. Zaslat životopis v českém jazyce.
NABÍZÍME: 26 dní dovolené, sociální program, závodní stravování, stravenkový paušál, příspěvky na penzijní spoření a životní pojištění a další benefity, mzda v závislosti na kvalifikovanosti a výsledcích s možností růstu.
Po PP na dobu určitou následně doba neurčitá.
KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky PO-PÁ 8.00 . 14.00 hod