Název profese Dělník/ce čištění města (s řidičským průkazem skupiny B)
Místo výkonu práce Svitavy
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel SPORTES Svitavy s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67043894

NÁPLŇ PRÁCE: 1.ruční zametání komunikací a provádění běžného úklidu veřejných prostor včetně základního ošetřování veřejné zeleně, například zalévání, shrabování a okopávání.
2. chemické postřiky
3. čištění komunikací a ploch (i ručními mechanizačními prostředky) od nečistot všeho druhu (hlíny, písku, bláta, sněhu apod.) seškrabování, shrnování, mytí. 4.manipulace s nádobami, popelnicemi a kontejnery plnými i prázdnými při svozu tuhého komunálního odpadu, při nakládce sběrného vozu. 5.provádění zimní údržby komunikací. 6.pomocné práce, nakládání, skládání, zajištění kulturních akcí (pomocné práce)
POŽADAVKY: manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pozitivní vztah k technice, fyzická odolnost
NABÍZÍME: stravenky (stravenková karta) v hodnotě 180,- Kč při plném úvazku, 200 hodin dovolené v kalendářním roce
KONTAKT: osobně, e-mailem, telefonicky