Název profese Vedoucí Denního stacionáře a Sociálně terapeutických dílen
Místo výkonu práce Moravská Třebová
Přidáno 17.4.2024

Zaměstnavatel Charita Moravská Třebová
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67046439

CHCETE BÝT SOUČÁSTÍ CHARITNÍHO TÝMU A POMÁHAT LIDEM SE ZDRAVOTNÍM ZNEVÝHODNĚNÍM?Hledáme vedoucí/ho služeb.
NÁPLŇ PRÁCE: vedení týmů dvou soc. služeb pracujících s lidmi s mentálním postižením a duševním onemocněním, organizování a řízení činností v soc. službách, akcí a úkolů, vedení porad, administrativní činnost, komunikace s klienty, spolupráce s rodinami klientů, institucemi, úřady, účast na jednáních, vedení dokumentace, administrativní činnost
POŽADUJEME: vzdělání VŠ, VOŠ, případně SŠ (soc. vzdělání výhodou), profesionalitu, loajalitu, férovost v jednání s lidmi, empatii a dobré srdce, pozitivní vztah k lidem s mentálním a zdravotním postižením a s duševním onemocněním, znalost zákona 108/2006 Sb., o soc. službách, orientace v dalších právních předpisech, zkušenost s vedením a řízením lidí, velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, výpis z rejstříku trestů, osobní zakotvení v morálních hodnotách, motivaci pracovat v církevní organizaci, respekt k jejímu poslání, křesťanským hodnotám a Kodexu
NABÍZÍME: zajímavou a smysluplnou práci, možnost seberealizace, možnost dalšího odborného růstu a profesního rozvoje, práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu, supervize a zaškolení, zapojení do rozvoje služeb i organizace, možnost podílet se na akcích pro veřejnost, kvalitní pracovní vybavení, 5 týdnů dovolené, další benefity
KONTAKT: emailem, telefonicky
Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis
Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Prohlašuji, že mě Charita Moravská Třebová seznámila se zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání.
Přihlášky zasílejte do 30. 4. 2024 na adresu: Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01 Moravská Třebová - obálku označte heslem "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ VEDOUCÍ DS, STD", nebo scanem na e-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz
Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.
Charita Moravská Třebová si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.