Název profese Administrativní pracovník/pracovnice - dotační specialista/specialistka
Místo výkonu práce Svitavy
Přidáno 27.4.2024

Zaměstnavatel SIMPLY effective s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67050050

NÁPLŇ: každodenní kontakt s obchodními zástupci, zákazníky, příprava a tvorba smluvních dokumentací, administrativní činnost spojená s chodem společnosti, poradenství a odborné konzultace v oblasti dotací NZU, NZU light, RES+3,..administrace poskytnutých dotací (zprávy o realizaci, žádosti o platbu, zprávy o udržitelnosti, změnová řízení apod.), komunikace s poskytovateli dotace
POŽADAVKY: vynikající písemný a mluvený projev, vysoké pracovní nasazení, zkušenosti s administrací dotačních projektů, základní ekonomické znalosti, výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti, psaní všemi deseti - výhodou
NABÍZÍME: telefon, notebook, příspěvky na penzijní spoření,
KONTAKT: e-mailem, telefonicky (9:00 - 16:00 hod)