Název profese Údržbář/ka v Zoologické zahradě Tábor
Místo výkonu práce Tábor
Přidáno 23.5.2024

Volné od 23.5.2024
Zaměstnavatel Klára Hnátová
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 2
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Hledáme údržbáře pro největší jihočeskou zoologickou zahradu, která se zaměřuje na podporu a ochranu ohrožených druhů živočichů. Do našeho stávajícího týmu hledáme člověka, který je manuálně zručný, spolehlivý, samostatný a má kladný vztah ke zvířatům.

Co bude Vaším úkolem:

Zajištění veškerých oprav pro provoz areálu
Běžná údržba a stavba nových výběhů
Kontrola a údržba veškerých technických zařízení včetně elektrických ohradníků a jejich zdrojů
Sekání trávy, uklízení sněhu, hlášení závad
Podíl na rozvoji zoologické zahrady

Co od Vás očekáváme:

Vyučení nebo maturita technického zaměření
Výborný fyzický a zdravotní stav
Manuální zručnost
Aktivní a zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností
Spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti, vstřícnost, pečlivost, odolnost vůči stresu
Kladný vztah ke zvířatům
Trestní bezúhonnost

Co Vám nabídneme:

Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci na HPP
Přátelský kolektiv, rodinná atmosféra
Příjemné pracovní prostředí v přírodním areálu

Finanční ohodnocení:

Roční mzda: 380.000 – 440.000 Kč

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií prostřednictvím e-mailu na adresu prace@zootabor.eu.