Název profese Účetní
Místo výkonu práce Bor
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel RESPO, spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67045308

požadujeme:
- znalost podvojného účetnictví, (znalost mezinárodního účetnictví IFRS a účetního programu WinFas výhodou), znalost daňových zákonů, práce na PC, samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Náplň práce:
kompletní vedení podvojného účetnictví společnosti (závazky, pohledávky, pokladna, banka, zásoby, majetek,ostatní účetní doklady, zpracování kompletní účetní závěrky včetně daní, příprava podkladů pro audit a spolupráce s auditorem, jednání s úřady, administrativa spojená s účetnictvím
příspěvek na penzijní spoření, stravenky, 25 dní dovolené,
kontakt po tel. domluvě Po - Pá od 08:00 - 14:30 hod.