Název profese Vedoucí pobočky Teplice
Místo výkonu práce Teplice
Přidáno 14.6.2024

Zaměstnavatel SVĚT OKEN s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67055355

Společnost Svět oken s.r.o. patří mezi přední české výrobce a prodejce výrobků prvotřídní kvality. Nabízí plastová a hliníková okna a dveře, garážová vrata, zasklení, pergoly, stínicí techniku a mnoho dalších doplňků.

NÁPLŇ PRÁCE:
- administrativa
- tvorba nabídek
- obchodní komunikace s klientem (osobní, telefonická, e-mailová)

POŽADUJEME:
- obchodního ducha
- dobré komunikační schopnosti
- samostatnost a pečlivost
- organizační schopnosti
- uživatelskou znalost práce na PC

Pozice je vhodná i pro osoby bez praxe v oboru, zaučíme.

NABÍZÍME:
- práci ve stabilní, dynamicky se rozvíjející firmě
- provizní systém odměňování
- úplné zaškolení a zapracování
- benefity (zaměstnanecké slevy, firemní akce, prémie, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké apod.)

První kontakt: pošlete životopis na prace@svet-oken.cz