Název profese Operátor/operátorka výroby
Místo výkonu práce Krupka
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel BMK Czech Technologies s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 6
Reference 66814035

Náplň práce: obsluha zařízení na pracovišti osazování výrobku, pájení součástek, obsluha testovacích zařízení, kontrola výrobku dle technické dokumentace, kontrola kvality výrobku.
Požadavky: zkušenosti s montáží v elektrotechnice podmínkou, manuální zručnost, dobrý zrak, časová flexibilita, schopnost a ochota se učit.
Zaměstnanecké výhody - 25 dní dovolené, příspěvek na stravování: stravenky v hodnotě 150 Kč/den
V případě zájmu se hlásit e-mailem

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Teplice

Teplice
65000 - 80000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Teplice
40000 - 60000 Kč za měsíc
Aures Holdings a.s.
Teplice
Teplice
50000 - 60000 Kč za měsíc
Teplice
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Teplice

Mzda

od 21000 do 27000

Volné pracovní místo Operátor/operátorka výroby je vystaveno v regionu Teplice .