Název profese Automechanici
Místo výkonu práce Teplice
Přidáno 29.4.2024

Zaměstnavatel Daniel Šimek
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66946114

Přijmeme automechanika do autoservisu v Teplicích - Proseticích
na servis a opravy motorových vozidel - osobní automobily, dodávky.
Nabízíme: práce na HPP, po zkušební době smlouva na dobu neurčitou, dobré finanční ohodnocení + provize
Náplň práce: opravy motorových vozidel
Požadujeme:
Praxi na pozici automechanik..
Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost.
Řidičský průkaz min.skupina B.
Nabízíme:
Solidní platové podmínky , zaměstnanecké benefity a akce, profesní rozvoj a zkušenost.
Plný pracovní úvazek,stabilní zázemí firmy. Hlásit se telefonicky v době 8:00 - 17:00 hod.