Název profese Údržbář formového materiálu
Místo výkonu práce Duchcov
Přidáno 24.4.2024

Zaměstnavatel VITRABLOK, s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67024578

Pracovní náplň:
o třídění formového materiálu na opravu a leštění
o pískování, tryskání a leštení formového materiálu
o obsluha chromovací linky a zneškodňovací stanice
Požadavky:
o vyučení v technických oborech výhdou
o manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost
o ochota učit se novým věcem
Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na penzijní připojištění 700Kč/měsíčně, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování 2600Kč/měsíčně, 13. plat, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity