Název profese Provozní zámečníci, údržbáři
Místo výkonu práce Rtyně nad Bílinou
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Enaspol a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67032716

Přijmeme provozního zámečníka / údržbáře - nástupní mzda dle vzdělání a praxe od 26.000 Kč do 45.000 Kč.
pracovní náplň:
- preventivní kontrola a údržba strojního zařízení - opravy, výměny a seřizování zařízení - čerpadel, vývěv, odstředivek a dalších točivých strojů - výměny a utěsňování potrubních armatur vč. dalších údržbářských činností - možnost údržbářských prací na potrubních mostech výška cca. 4 - 5m
Požadujeme:
- praxe z výrobní společnosti výhodou - znalost opravárenských činností - výměny ložisek, lisování strojních součástí apod.
- po zaučení - samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost - průkaz na VZV
výhodou - základní svářečský průkaz metoda 111 výhodou - základní kurz ZG1 výhodou
nabízíme:
- zaškolení
- dotované stravování v jídelně v areálu závodu
- penzijní připojištění až 2.000 Kč
- měsíční odměny
- roční prémie
Životopisy zasílejte na mzdy@enaspol.cz