Název profese Obsluha tryskacího boxu
Místo výkonu práce Teplice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ROKA Industry, spol. s r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67042964

POPIS PRACOVNÍ POZICE:
" Tryskání dílů na požadovanou drsnost pro svařování a lakování v ochranném oděvu v tryskacím boxu a tím odstraňení povrchové rezi
" Přenášení značení polotovarů z neotryskaných dílů na otryskané díly
" Srážení a odjehlování ostré hrany způsobené obráběním
" Odstraňování zbytkových ocelových třísek z nepřístupných míst, abraziva nebo řezné a chladící tekutiny
" Šetrné odstraňování technologických kostek pro obrábění
" Protahování závitů od nečistot po obrobení nebo lakování
POŽADAVKY:
" Praxe ve stojírenském provozu výhodou
" Manuální zručnost a fyzická zdatnost
" Znalost čtení výkresové dokumentace výhodou
" Znalost českého jazyka výhodou
" Ochota pracovat ve směnném provozu
Zaměstnanecké výhody:
" 25 dní dovolené
" Vzdělávací kurzy a školení / možnost osobního růstu
" Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
" Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu
" Závodní stravování
" Denní nákup svačin/ občerstvení na pracovišti
" Firemní fitness
" Firemní a teambuildingové akce
Hlásit se lze telefonicky nebo e-mailem.