Název profese Operátor CNC frézovacího stroje
Místo výkonu práce Želetava
Přidáno 25.1.2024

Zaměstnavatel TIRAD, s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 5
Reference 66840965

Náplň práce: obrábění dle výkresové dokumentace, měření, práce v SAP, 12h-směny, kusová výroba.
Pozice je vhodná pro absolventy oborů: mechanik/seřizovač, obráběč kovů.

Zaměstnanecké výhody: Výkonové prémie, příplatky za nepřetržitý provoz, víkendový příplatek, práce v noci, náborový příspěvek Kč 40.000,--. příspěvek na podporu zdraví Kč 8400,--/rok, příspěvek na PP Kč 14.400,-/rok, podpora dárcovství krve Kč 500,--, dioptrické brýle na náklady firmy, firemní odměny za dlouhodobý pracovní výkon, další vzdělávání, možnost získat oprávnění na jeřáb a manipulační vozík.

Mzda roste v závislosti na zkušenostech.