Název profese Obsluha míchárny a pytlovací linky
Místo výkonu práce Studenec
Přidáno 23.11.2023

Zaměstnavatel AVICENTRA s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67008142

Hledáme spolehlivého člověka na pozici obsluha míchárny krmiv a pytlovací linky.

Náplň práce:
- Obsluha míchárny krmiv zahrnuje ovládání celé linky pomocí PC, ruční dávkování surovin jako ovoce nebo ořechy, pravidelné čištění linky
- Obsluha pytlovací linky (odebírání pytlů od automatu a rovnání na palety, odvoz do skladu pomoci elektrického vozíku)
- Manipulace se surovinami a výrobky pomocí VZV
- Možnost se podílet na neustálé modernizaci provozu a instalaci nových technologií

Požadujeme:
- Spolehlivost
- Samostatnost
- Manuální zručnost
- Zodpovědný přístup
- Základní znalost práce na PC

Co Vám můžeme nabídnout:
- Mzda 30-36 tis. Kč (možnost i na ŽL od 42-50 tis. Kč)
- čtvrtletní odměny
- stravenky

Nástup možný ihned.

Místo: 675 02 Studenec, u vlakového nádraží

AVICENTRA s.r.o. je rodinná firma založená v roce 2001, která se zabývá výrobou krmiv a pochoutek pro exotické ptactvo a hlodavce.