Název profese Všeobecná sestra pro centrální sterilizaci
Místo výkonu práce Třebíč
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67027662

Pracovní náplň:
o příprava a kontrola instrumentaria, zdravotnických prostředků a jiného potřebného materiálu a pomůcek před, v průběhu a po operačním výkonu,
o provádění specializovaných sterilizačních a dezinfekčních postupů,
o zajištění stálé připravenosti pracoviště včetně věcného a technického vybavení a funkčnosti zdravotnických prostředků,
o asistence sestře se specializací v perioperační péči při výkonech na operačním sále,
o zajišťování činností spojených s přijetím, polohováním a propuštěním pacientů z operačního sálu,
o administrativní činnosti spojení se sterilizací a operačním výkonem.
Požadujeme:
o odbornou způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004 Sb.,
o specializovaná způsobilost všeobecné sestry v perioperační péči výhodou,
o zdravotní způsobilost,
o komunikační schopnosti,
o samostatnost a spolehlivost.

Zaměstnanecké výhody:
o perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
o 10. platovou třídu,
o možnost náborového příspěvku - všeobecná sestra bez specializace až 90.000 Kč / všeobecná sestra se specializací až 150.000 Kč,
o nepřetržitý provoz,
o dovolená 25 dnů,
o benefity:
- příspěvek na závodní stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
- příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
- příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
- nepeněžní dary při životním jubileu 50, 55 a 60 let věku,
- finanční odměny (dárci krve, odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku - nutnost trvání pracovního poměru min. 5 let).