Název profese Inženýr kvality
Místo výkonu práce Třešť
Přidáno 8.4.2024

Volné od 3.6.2024
Zaměstnavatel MGG Třešť s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

MGG je technicky vzato ta nejlepší volba. Jsme výrobní společnost zaměřená především na výrobky lité z hliníku, obrábění a montáž. Každý den tu tvrdě pracujeme, abychom vyráběli ty nejmodernější a nejkvalitnější produkty. Uvidíte, uslyšíte a pocítíte to, jakmile do naší inovativní společnosti vstoupíte.

Chcete posílit náš tým? Hledáme kolegu/yni na pozici INŽENÝR KVALITY. Vhodný kandidát, by měl mít zkušenosti z oblasti kvality výrobní firmy, má rád zodpovědnost a pocit dobře odvedené práce. Nemusí mít vedoucí zkušenosti, ale cítí se na to, že by mohl řídit tým lidí. Toto pracovní místo vyžaduje přirozenou autoritu a komunikační dovednosti.

Jaká je náplň práce na tomto místě?
Důležitou náplní práce bude monitorování, posuzování kvality během výroby a řešení reklamací se zákazníkem.

Mezi hlavní úkoly bude patřit:
• komunikace se zákazníkem
• spolupráce při stanovování standardů kvality
• posuzovaní abnormality a odchylky výrobků
• zpracovávání zákaznické reklamace a reklamace závod – závod
• vystavování reklamace dodavatelům
• poskytování podpory kolegům v oblasti kvality a spolupracování při řešení reklamací.

Jakého člověka hledáme?
Tato práce vyžaduje technicky založeného člověka a dobrou jazykovou vybaveností.

Jako vhodný kandidát byste měl/a mít:
• min. SŠ vzdělání technického zaměření
• anglický jazyk – komunikativně (komunikace se zákazníky)
• orientaci v technické dokumentaci na velmi dobré úrovni
• znalost metodiky , APQP, PPAP, nástroje kvality
• samostatnost, zodpovědnost.

Co Vám u nás nabízíme?
Mzdu 45 000 – 50 000 Kč, dle zkušeností a praxe.
Práci v jednosměnném provozu.
Peněžní i nepeněžní odměny za inovační návrhy.

Protože Vás chceme, motivovat, k co nejlepší adaptaci v naší firmě, nabízíme Vám náborový příspěvek 20 000,- Kč.

Benefity:
• 5 týdnů dovolené
• dotované závodní stravování
• příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
• příspěvek na dopravu do zaměstnání
• možnost ubytování za cenově výhodných podmínek
• zvýhodněné telefonní tarify O2
• věrnostní odměny (dle délky pracovního poměru, …)
• další zaměstnanecké benefity a výhody (finanční podpora volnočasových aktivit z oblasti sportu a kultury,...).

Kontaktujte nás na tel. č. 778 983 091 nebo využijte formulář níže.
Rádi se s Vámi domluvíme na osobním setkání.