Název profese Projektový/vá manažer/ka
Místo výkonu práce Ústí nad Labem
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel BEUMER Group Republic a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 66482759

Jsme inženýrsko-dodavatelská společnost, která se specializuje na technologie pro přepravu, manipulaci a skladování sypkých hmot.

Náplň práce:
" realizace zadaného projektu v souladu s kalkulací projektu, smlouvou a časovým harmonogramem
" vedení projektových prací, reporting vedení
" spolupráce s oddělením nákupu při zajištění subdodávek v rámci projektu
" spolupráce s konstrukčním oddělením při tvorbě technického řešení zakázky
" komunikace se zákazníkem i subdodavateli v průběhu projektu
" komunikace s obchodním oddělením při získávání zakázek

Požadujeme:
" VŠ technického směru (nejlépe strojní)
" zájem pracovat na mezinárodních projektech
" komunikativní znalost CJ a AJ podmínkou
" předchozí praxe s vedením projektů v průmyslu min. 2 roky
" organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, logické uvažování
" schopnost vysokého pracovního nasazení, odolnost vůči stresu
" znalost nástrojů projektového řízení MS Project a SAP výhodou
" základní orientace v normách
" základní znalost práce v AutoCad
" schopnost čtení strojní výkresové dokumentace, elektro výhodou
" řidičský průkaz sk. B