Název profese Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby
Místo výkonu práce Ústí nad Labem
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel International job company s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66644455

Náplň práce: práce: výroba a montáž modulových a mobilních domů.
Požadujeme: výhodou - nižší střední vzdělání, praxe v oboru zedník a zámečník,znalost ukrajisnkého jazyka výhodou, pracovitost a manuálníá zručnost, aktivní přístup k práci
nutná flexibilita - určování směn podle potřeby zaměstnavatele.
Kontakt: telefonicky (od 8:00 do 14:00 hodin)