Název profese Zdravotní sestra - bratr
Místo výkonu práce Velké Březno
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel Domov pro seniory Velké Březno, příspěvková organizace
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66799202

Náplň práce: plánování a poskytování ošetřovatelské péče klientům, poskytování zdravotních úkonů klientům na základě ordinace lékaře a úkonů nepodléhajících ordinaci lékaře.
Požadujeme: bezúhonnost, zdravotní způsobilost, vzdělání dle zákona č.96/2004 Sb. pro všeobecnou sestru, uživatelská znalost práce na PC.
nabízíme: směny rozvrženy dle plánu denní, noční 11 hodin, předpokládaný nástup 01. 08. 2022, případně dle dohody, pracovní smlouva na dobu určitou s možným prodloužením i na neurčito. Možnost kratší pracovní doby (kratšího úvazku).
Plat stanoven dle nařízení vlády č.341/2017 Sb. v 10.pl.třídě =dle započtené praxe v rozmezí 28 340- 41 780 Kč + zvláštní příplatek 5 750 Kč + příplatky za práci v noci, v sobotu a neděli, ve svátek, možnost osobního příplatku a odměn, závodní stravování, benefity FKSP, dovolená z výměry 5 týdnů za kalendářní rok a 1 týdne dodatkové dovolené, podpora dalšího vzdělávání
Kontakt: telefonicky Po - Pá od 7:00 - 13:00 hod. nebo na e-mailem.