Název profese Obsluha výrobního zařízení (m, ž)
Místo výkonu práce Ústí nad Labem
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel CHS Epi, a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67010243

Pracovní náplň:
- obsluha dílčího výrobního zařízení
- řízení technologického chemického procesu při výrobě
- nastavování potrubních tras na přečerpávání surovin, hotových výrobků
- čištění výrobního zařízení
- preventivní a drobná údržba výrobního zařízení
Požadujeme:
- SOU/SŠ chemický či strojní obor
Možnost náborového příspěvku 50.000 Kč dle pravidel společnosti.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování, zvýhodněná rekreace v Krkonoších, karta Cafeterie 2.000 Kč/rok po zkušební době, zaměstnanecké SIM karty i pro rodinné příslušníky po 6ti měsících pracovního poměru, příspěvek na penzijní připojištění 1.000 Kč/měsíc po 1 roce trvání pracovního poměru
Kontakt: pouze telefonicky Po - Pá od 8,00 - 14,00 hod. nebo e-mailem