Název profese Všeobecná sestra (M/Ž) v domově pro seniory
Místo výkonu práce Ústí nad Labem
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Domov pro seniory Bukov, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67045786

Pracovní náplň: plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu; příprava a podávání léků, provádění odborných úkonů - převazy, odběry; vedení dokumentace veškerých provedených zdravotních a ošetřovatelských procedur a záznamů o stavu klientů.
Požadujeme: odbornou způsobilost k výkonu povolání zdravotnického pracovníka dle zákona č. 96/2004, základní uživatelskou znalost práce na PC (zápisy denních záznamů), zdravotní stav odpovídající náročnosti profese, trestní bezúhonnost, schopnost samostatně jednat a zároveň spolupracovat v týmu, zodpovědnost, spolehlivost, empatii a pozitivní přístup k seniorům. Výhodou znalost IS CYGNUS.
Nabízíme: smysluplnou a odpovědnou práci (hlavní pracovní poměr), skvělý kolektiv, stabilní zázemí v příspěvkové organizaci města Ústí nad Labem, 5 týdnů dovolené, e-stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, možnost pravidelného vzdělávání a profesního rozvoje. Platové ohodnocení v souladu s Nařízením vlády č. 263/2018 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (10. platová třída, platový stupeň dle doby započitatelné praxe, nadstandardní osobní příplatek).
Podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného profesního životopisu personalistovi organizace e-mailem na: personalni@domovbukov.cz