Název profese Nástrojař - Děčín
Místo výkonu práce Děčín
Přidáno 24.3.2020
Úvazek Plný

Volné od 24.3.2020
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je nástrojářská firma WEFA - Bohemia, spol. s r.o. vyrábějící nástroje na lisování profilů z hliníku a jeho slitin.

Více informací o společnosti naleznete na www.wefa.com.

Náplň práce:
• dokončování nástrojů, jejich kontrola a příprava k expedici

Požadujeme:
• výuční list, maturita - výhodou

Nabízíme:
• práce v nově zrekonstruované hale
• zajímavé finanční ohodnocení včetně příspěvku na dovolenou a Vánoce a další prémie dle hospodářských výsledků
• týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
• dotované závodní stravování

Místo práce: Děčín

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: malgorzata.lasota@wefa.com

Platnost inzerátu končí 24. 4. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Přejít na kontaktní údaje ▼