Název profese Koordinační pracovník (M/Ž) / Junior Security Manager
Místo výkonu práce Temelín
Přidáno 17.3.2020
Úvazek Plný

Volné od 17.3.2020
Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s.

Chceš být v týmu lidí, kteří se podílejí na bezpečnosti jedné z nejvýznamnějších zakázek? Pokud je tvá odpověď ANO, přidej se k nám a získej stabilní práci, která tě bude bavit a spoustu dalších zajímavých benefitů.

Náplň práce:

- Koordinace vzdělávání a výcviku bezpečnostních pracovníků
- Zpracovávání bezpečnostních auditů
- Administrativní a manažerská podpora týmu vedení
- Podílení se na řízení svěřené zakázky

Požadavky:

- Trestní bezúhonnost
- Min. střední škola s maturitou
- Pokročilá znalost práce s PC (MS Office), ŘP sk. B (aktivní řidič)
- Časová flexibilita, spolehlivost, pracovitost
- Komunikativnost a schopnost veřejné prezentace, týmový hráč
- Ochota podstoupit bezpečnostní prověrku dle zákona č. 412/2005 Sb. (o ochraně utajovaných informací)

Nabízíme:

- Nástupní mzda až 30 000,-Kč
- Práci na prestižní zakázce
- Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
- Motivační program a další benefity
- Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Přejít na kontaktní údaje ▼