Název profese Bezpečnostní pracovník/ce pro potravinový řetězec Děčín
Místo výkonu práce Děčín
Přidáno 20.3.2020
Úvazek Plný

Volné od 18.3.2020
Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s.

Máš chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidej se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu zajímavých benefitů!

Náplň práce:

• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Pochůzková činnost
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Jednoduchá administrativa

Požadavky:

• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• Odpovídající finanční ohodnocení - 95-110 Kč/hod.
• Dlouhodobá brigádní spolupráce
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Přejít na kontaktní údaje ▼