Název profese Dělník/ce montáže
Místo výkonu práce Libchavy
Přidáno 7.12.2023

Zaměstnavatel SOR Libchavy spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 10
Reference 66960769

NÁPLŇ PRÁCE: různorodé pracovní úkony v návaznosti na aktuální výrobní procesy společnosti, montážní práce při výrobě autobusů, řádné vyplňování výrobních a kontrolních záznamů, předávání výrobků na další výrobní operace
POŽADUJEME: výuční list v technickém oboru (nejméně úplné ZŠ vzdělání + praxe), ochotu pracovat, pečlivost, manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci
NABÍZÍME: práce na jednu směnu, zázemí silného a stabilního zaměstnavatele podnikajícího v perspektivním oboru automobilového průmyslu, možnost osobního i kariérního růstu, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění, zvýhodněné mobilní tarify pro celou rodinu, příspěvek na dovolenou, věrnostní prémie, 22 dnů dovolené.
Nástup možný ihned nebo dohodou.
KONTAKT: Klára Shejbalová e-mailem personal@sor.cz