Název profese Obchodní zástupci - prodejce zemědělských strojů
Místo výkonu práce Žamberk
Přidáno 17.4.2024

Zaměstnavatel AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67028801

Místo výkonu práce: bydliště zaměstnance + Klostermanova 1258, Žamberk
Společnost AgroKonzulta se již více než 30 let zabývá prodejem strojů pro zemědělství, osiv, hnojiv, pesticidů a dalších potřeb pro zemědělce. Poskytujeme software pro výživu zvířat a působíme také v oblasti vzdělávání dospělých. Více o nás naleznete na webových stránkách www.agrokonzulta.cz. Jako prodejce se budete zabývat prodejem strojů značky Horsch, Jeantil, Deutz-Fahr, Bobcat, Müthing, Kuhn, Siloking, Quivogne, Murska, Junkkari, Regent.
Náplň práce
Prodej zemědělské techniky renomovaných značek
Aktivní a systematická práce v terénu se zákazníky
Získávání nových obchodních příležitostí
Spolupráce s dodavateli a občasné vzdělávací cesty do zahraničí (především Německo a Francie)
Předvádění strojů u zákazníků
Příkladná reprezentace společnosti
Účast na veletrzích a výstavních akcích
Plný úvazek na dobu určitou na 1 rok (3 měsíce zkušební doba) s následným prodloužením na dobu neurčitou
Nástup: dle dohody
Fixní mzda + prémie (předpoklad u dobrého prodejce je 35 000,-Kč a více)
Požadujeme
VŠ/SŠ vzdělání zemědělského/technického směru
Organizační a obchodní schopnosti
Schopnost dotahovat obchodní příležitosti a úkoly do zdárného konce
Časovou flexibilitu, samostatnost, profesionální vystupování
Aktivní přístup k událostem a změnám na trhu
Uživatelské ovládání PC a MS Office
Řidičský průkaz skupiny B, oprávnění skupiny T výhodou
Výhodou praktická znalost problematiky zemědělství

Zaměstnanecké výhody:
Odpovídající platové podmínky
Příjemné pracovní prostředí v ryze české společnosti s 30letou tradicí
Výhodný firemní mobilní tarif i pro soukromé a rodinné využití
Služební vůz i k soukromým účelům
Mobilní telefon a notebook
Příspěvek na stravování
Možnost příspěvku na životní a penzijní pojištění

Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na prace@agrokonzulta.cz.
Do předmětu zprávy uveďte text "Prodejce zemědělských strojů". Tel. Kontakt: 602 463 355