Název profese Produktový technik SDA, MDA
Místo výkonu práce Choceň
Přidáno 21.4.2024

Zaměstnavatel Jindřich Valenta - ELKO Valenta
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67035116

Produktový technik SDA/MDA - buď součástí vývoje domácích spotřebičů značky Concept

Hledáme další posily do týmu spotřebičů SDA/MDA Concept, kteří se budou podílet na přípravě nových produktů.
Jsme česká společnost CONCEPT, která patří mezi přední značky domácích spotřebičů ve střední Evropě. Našim zákazníkům chceme nabízet atraktivní a vysoce kvalitní produkty.
Do našeho týmu rádi přijmeme kolegy, kteří jsou iniciativní, akční, mají rádi design, a rádi by skrze naše spotřebiče udávali trend do evropských domácností.
Máte rádi nové trendy, zkoušíte nové věci, vyznáte se v elektrospotřebičích, zajímají Vás Smart produkty?
Pokud splňujete jedno nebo více z uvedených, věřte, že nechceme jen naplnit volné pozice. Chceme najít kolegyně a kolegy se kterými budeme sdílet stejné hodnoty a stejný sen. Staňte se i Vy součástí našeho úspěšného týmu.

Náplň práce:
Evidence a testování výrobků v rámci přípravy produktu, testovací reporty
Sledování poruchovosti a řešení kvalitativních nedostatků s dodavateli, návrhy ke zlepšení
Aktivní spolupráce s produktovým manažerem, ostatními odděleními a dodavateli
Testování mobilních aplikací a SMART produktů

Požadujeme:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou - vzdělání technického směru nejlépe elektrotechnický obor nebo zkušenosti z oblasti kvality - velkou výhodou
Proaktivní přístup
Zaměření na detail
Zručnost v práci s PC a MS office
Komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost
Schopnost týmové spolupráce
Angličtina - mírně pokročilá
Řidičský průkaz B

Co Vám můžeme nabídnout:
Zázemí české rodinné firmy Jindřich Valenta - Concept s 33letým působením v oboru
Káva na pracovišti ZDARMA
Motivační systém odměn
Zaměstnaneckou slevu na celé portfolio prodávaných produktů
Kreativní teambuildingy, kde si užiješ hodně srandy
Firemní akce (Vánoční večírek, teambuildingy a další)
Možnost práce z domova (Home Office)
25 dní dovolené
Flexibilní pracovní doba
Skvělý tým, se kterým Vás práce bude bavit
Práce na hlavní pracovní poměr, na plný úvazek
Příležitost vidět za sebou odvedenou práci a najít za ní uznání
Místo výkonu práce je Choceň

Zaměstnanecké výhody: zajímavé pracovní ohodnocení, silné zázemí společnosti, příspěvek na stravování, vzdělávací akce, školení.

Těšíme se na spolupráci.
Kontakt: Michaela Matejsková, telefon 739 073 785, email: mmatejskova@my-concept.com