Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese nástrojaři
Místo výkonu práce Hošťálková
Přidáno 11.10.2017
Úvazek Plný

Zaměstnavatel KM konsult s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Pracoviště Hoštálková
Náplň práce: obrábění forem na výkovky, obrábění výkovků
Požadujeme: Vyučení v oboru, znalost soustružení na klasických soustruzích, znalost čtení technické dokumentace
Nabízíme: práce na HPP, podnikové stravování, prémie
Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz, nebo kontakt na tel. +420777776355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup + prohlídku pracoviště

Přejít na kontaktní údaje ▼