Název profese Operátoři kontroly
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 24.1.2020
Úvazek Plný

Zaměstnavatel PWO Czech Republic a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Trvání prac. poměru od 1.4.2020 do 30.4.2021
Počet míst 1
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

OPERÁTOŘI KONTROLY
POŽADUJEME: manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost, ochotu se zapracovat a chodit pravidelně na směny, praxe v oblasti automotive velkou výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: kontrola a ukládání vyrobených dílů, práce je ve 12-ti hodinových směnách
(střídá se denní a noční směna, v režimu krátký a dlouhý týden).
NABÍZÍME: 25 dní řádné dovolené, 3 dny tzv. zdravotní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, nadstandartní příplatky za směnnost a práci o víkendech, příspěvek na stravování, příspěvek k životnímu jubileu, stabilizační odměna za odpracovaná léta ve společnosti ve formě poukazu na rekreační, léčebný či wellness pobyt, poskytování firemních půjček, pořádání kulturních, společenských a sportovních akcí pro zaměstnance a jejich rodiny, úhrada očkování proti chřipce, poukázky do lékáren, wellness center apod., zvýhodněné telefonní tarify, roční odměny (bonusy).
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 735 766 048 v době od 8:00-15:00 hodin nebo e-mailem
na prace@pwo.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼