Název profese Samostatní číšníci/servírky *
Místo výkonu práce Nový Hrozenkov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Horský hotel Portáš, s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66846065

SAMOSTATNÍ ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY *
POŽADUJEME: Ideálně praxe v restauračním provozu (práce s kasou, uzavírky směn).
NÁPLŇ PRÁCE: Samostatný číšník/servírka na směně, obsluha hostů restaurace a ubytovaných hostů hotelu, organizace práce a kontrola příp. brigádníků na baru. Práce v nekuřáckém provozu..
NABÍZÍME: Ubytování a strava v době směn (turnusů).
PRVNÍ KONTAKT: Paní Lenka Václavková, telefonicky v době od 8:00-20:00 hodin na čísle 604 767 827 nebo e-mailem na lenka@hotelportas.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Vsetín

Vsetín
Vsetín
Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc
Vsetín
Vsetín
Vsetín
Vsetín
33500 - 44000 Kč za měsíc
SH Job Partners s.r.o.

Mzda

od 30000 do 35000

Volné pracovní místo Samostatní číšníci/servírky * je vystaveno v regionu Vsetín .