Název profese Lisař/ka
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 9.3.2024

Zaměstnavatel STÍN KOVO s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66977664

LISAŘ/KA
Firma STÍN KOVO s.r.o. s dlouholetou tradicí, přijme do svého kolektivu LISAŘE / LISAŘKU
POŽADUJEME: Znalost obsluhy klasických i excentrických lisů. Praxe v oboru lisování a kovoobrábění. Znalost čtení technické a výkresové dokumentace. Manuální zručnost
NÁPLŇ PRÁCE: Příprava na lisování a obsluhu lisu. Kontrola výrobků dle dané specifikace, Výroba dílů v požadovaném množství a kvalitě. Běžná denní údržba stroje. Čtení a použití technických podkladů. Kontrola svěřených strojů a nářadí.
NABÍZÍME: Práce na ranní směnu, perspektiva dlouhodobé práce, individuální benefity.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky v době 8:00 - 15:00 h. na čísle: 735 700 243 nebo e-mailem na: prace@stin.cz
Ov.tel.: 6.3.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Vsetín

Vsetín
33500 - 44000 Kč za měsíc
SH Job Partners s.r.o.
Vsetín
25000 - 28000 Kč za měsíc
HAPI s.r.o.
Vsetín
Vsetín
Vsetín
50000 - 70000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Vsetín
Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc

Kontaktní údaje

Mzda

od 113

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Lisař/ka je vystaveno v regionu Vsetín .