Název profese Lakýrníci
Místo výkonu práce Lačnov
Přidáno 6.2.2024

Zaměstnavatel Weekamp Doors s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 38.75
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67025632

Společnost Weekamp Doors zabývající se výrobou oken a dveří hledá do svého kolektivu nového kolegu na pozici Lakýrník. Že jste to nikdy nedělal? Nevadí! Vše Vás naučíme, budeme Vás podporovat nejen v začátcích.

POŽADUJEME: aktivní přístup k práci, hlavně chuť pracovat a učit se, polehlivost, zodpovědnost, samostatnost

NÁPLŇ PRÁCE: Vaší prací bude stříkat vysokotlakem okna a dveře vodou ředitelnýma barvami.

NABÍZÍME: nadstandartní nástupní mzda, 13. mzda, PLNĚ HRAZENÉ STRAVNÉ (závodní jídelna / stravenky), příspěvek na dopravu 3 Kč / km, BONUS 2 000 Kč každý měsíc, příplatek za práci přesčas 50 %, zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaši rodinu, právní poradenství, poukázky na masáž, do drogerie, akce, večírky, firemní oblečení, obuv

Neváhejte, zavolejte nebo napište a domluvte si osobní pohovor, prohlédněte si výrobu a přesvědčte se, že práce u nás má smysl!
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky 8:00 - 16:00 paní Ing. Dominika Baklíková, tel.: 601 130 900, popř. email: d.baklikova@weekamp-doors.cz, nebo i osobně v sídle firmy, denně 8:00 - 15:00 hod.