Název profese Operátoři CNC
Místo výkonu práce Ratiboř
Přidáno 14.2.2024

Zaměstnavatel PROMET PREFIX s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67028194

OPERÁTOŘI CNC
POŽADUJEME: Praxi na obdobné pozici, orientace v technické dokumentaci, vyučení v oboru nebo praxe nahrazující vzdělání, samostatnost a zodpovědnost. Vhodné i pro absolventy.
NÁPLŇ PRÁCE: Provádění prací nutných při strojním obrábění materiálu frézováním, vrtáním, vyvrtáváním, vyhrubováním, vystružováním apod., seřízení na požadované tolerance stroje, obsluha stroje, drobné korekce programů, komunikace s programátory, kontrolní měření v průběhu výroby, čtení technické dokumentace
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500 Kč každý měsíc, odborná školení, příspěvek na dopravu 3,50 Kč/km, přátelský kolektiv, stabilní zaměstnání, týdenní pracovní fond 37,5 hodin, práce ve dvousměnném a třísměnném provozu. Náborový příspěvek 30.000 Kč.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Eva Jankovská, tel.: 734 264 496 nebo emailem na adresu: eva.jankovska@prometgroup.eu