Název profese Pracovníci úklidu - vyhrazeno pro OZP
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 20.4.2024

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 6
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 1
Reference 67028866

POŽADUJEME: Hledáme pracovníka / pracovnici na úklid, zkrácený úvazek 6 hodin týdně (úklid probíhá ve dnech PO, ST a PÁ, 7:00 - 9:00 hod.). Místo je vyhrazeno pro osobu se zdravotním postižením. Požadavky: pracovitost, spolehlivost, samostatnost.

NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o úklid kancelářských a společných prostor. Místem výkonu práce je: 4. května 287, Vsetín.
NABÍZÍME: práce na pracovní smlouvu s možností prodloužení, dlouhodobá spolupráce, pravidelná mzda, práce s profesionálními přístroji a přípravky. Prémie za dobře odvedenou práci, možnost nákupu čistících prostředků za zvýhodněné ceny

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky Po-Pá 8,00 - 13,00 paní Kateřina Ostrezy, tel.: 702 007 073, e-mail: personalni@sedova.cz. Pro domluvení osobní schůzky nejdříve telefonický nebo e-mailový kontakt.
ov.e.18.4.