Název profese Ostraha obchodního domu - vyhrazeno pro OZP
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel GADO s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Hodin týdně 40
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 2
Reference 67040423

NÁPLŇ PRÁCE:
Strážní a detektivní činnost na prodejně, kamerový monitoring, zajištění ochrany majetku a osob, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou.
Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
POŽADUJEME:
Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu. Základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem.
Schopnost adekvátně reagovat v rámci mimořádných situací (krádeže).
Praxe a certifikát strážného výhodou.
NABÍZÍME:
Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za zjištění a vyřešení mimořádných situací.
Možnost čerpat dle pravidel zálohu na mzdu.
Nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem a denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny.
Zprostředkování certifikátu strážného. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Vhodné pro osoby OZP, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.
PRVNÍ KONTAKT:
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 734 881 689, Po - Pá od 8:00 - 17:00 h.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@gado.cz.