Název profese Strážní - místo vyhrazeno pro OZP
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 26.2.2024

Zaměstnavatel ČOS - Speciální servis s.r.o.
Hodin týdně 20
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 2
Reference 67031500

Hledáme nové kolegy na dlouhodobou spolupráci, na pozici Strážný/bezpečnostní pracovník na vlakové nádraží.
NÁPLŇ PRÁCE: kontrola vestibulu nádraží, kontrola uzamykatelných prostor, 12 ti hod. noční směny.
POŽADUJEME: předložení výpisu z RT, zodpovědnost.
NABÍZÍME:
- práci na plný nebo zkrácený úvazek s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu zájemce
- jistotu mzdy vždy každý měsíc a pravidelné vyplácení výkonnostních odměn
- možnost dlouhodobého zaměstnání
- pracovní uniformu
- pochopení a příjemné jednání
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 731 435 435, nebo emailem na adresu personalista@cosas.cz. Nechodit na místo výkonu práce!