Název profese Skladníci
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 17.4.2024

Zaměstnavatel TĚSMAT CZ s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67042328

Nástup možný ihned.
NÁPLŇ PRÁCE:
- samostatný příjem zboží, skladování a výdej zboží, včetně vstupní a výstupní kontroly
- práce se čtečkami čárových kódů v řízeném skladu (navigace pohybu po skladě)
- ruční manipulace se zbožím
- řízení VZV (aku) v prostorách skladu, obsluha manipulačních vozíků
- příprava expedice zásilek podle dodávkových rozpisů a odpovědnost za jejich úplnost, pomoc při nakládce
POŽADUJEME:
- dobrý zdravotní stav, práce vhodná pouze pro muže, bezúhonnost a pečlivost
- průkaz VZV výhodou (nové zaškolení na VZV na náklady firmy)
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
- v případě neudělení souhlasu uchazeče se zpracováním osobních údajů nebude uchazeč zařazen do výběrového řízení
- více informací na www.tesmat.cz/GDPR (společně se životopisem prosím zašlete i podepsanou kopii formuláře anebo alespoň zkopírujte text souhlasu do Vámi zaslaného e-mailu)
NABÍZÍME:
- plně proplacené přesčasy, 5 týdnů dovolené, roční odměny, příspěvek na stravování, káva zdarma
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na adresu: prace@tesmat.cz.
ov. 15.4.