Název profese Skladový dělník - řidič
Místo výkonu práce Zubří
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Gumárny Zubří, akciová společnost
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67032838

Nástup možný ihned.
SKLADOVÝ DĚLNÍK - ŘIDIČ
Práce je svým charakterem vhodnější pro muže.
Náplň práce: Převozy výrobků traktorem na odloučené pracoviště, vykládka a nakládka dopravních prostředků (suroviny, zboží, prázdné obaly), kontrola dodaných surovin z hlediska neporušitelnosti obalu, převozy zboží v areálu firmy, fyzický příjem a výdej zboží, dodržování zásad FI-FO, archivace dodacích listů a jiných dokladů, zimní údržba areálu.
Požadujeme: Základní vzdělání, vyučení výhodou, řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík třída II., druh W1, řidičské oprávnění sk. T.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky.
Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu elektronicky na adresu Martina.Frydlova@guzu.cz, do předmětu zprávy prosím uveďte "SKLADOVÝ DĚLNÍK - ŘIDIČ". Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. čísle 571 662 228.