Název profese Seřizovač Olomouc / Nástup ihned / 30.000-50.000,-Kč/měsíc
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 16.4.2024

Volné od 15.4.2024
Zaměstnavatel Lucie Cyprichová
Směnnost Třísměnný provoz
Počet míst 5
Požadované vzdělání Nižší střední odborné

Hledáme kolegu do výroby na pozici seřizovače. Jedná se o dlouhodobou spolupráci.

V případě zájmu o pracovní pozici, připojte prosím váš životopis.

Požadujeme:

- Schopnost čtení výkresové dokumentace.
- Technické myšlení.
- Manuální zručnost.

Výhodou bude, pokud budete mít:

- Základní znalost programu SAP.

Nabídka:

- Dotované stravování v závodní jídelně (6 jídel na výběr).
- 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna.
- Bonus za docházku - až 24 000 Kč ročně.
- Možnost nadpracovat si hodiny.
- Příplatek za odpolední směnu.
- Čisté pracovní prostředí a pracovní oblečení zdarma i na zimu - příspěvek na praní.
- Pramenitá voda na pracovišti zdarma.
- Možnost záloh
- Možnost zvýhodněného odkupu našich výrobků.
- Možnost rozšiřování odborného vzdělávání.
- Sportovní a kulturní firemní akce.
- Dobrý pracovní kolektiv.
- Hlídané parkoviště přímo u firmy (včetně kolárny) s dostatkem volných míst.
- Zastávka MHD přímo před firmou/navazující na směny.
- Pracovní náplň
- Možnost vedení menšího týmu operátorů výroby.
- Příprava pracoviště (seřízení strojů) pro operátory výroby.
- Namátková kontrola kvality vyrobených výrobků a minimalizace zmetků.
- Pravidelná kontrola a údržba strojů včetně mazání.
- Práce ve třísměnném provozu.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Vyškov

Vyškov
Vyškov
Hofmann Wizard s.r.o.
Vyškov
Bučovice
38000 - 43000 Kč za měsíc
De Heus a.s.
Nížkovice
29000 - 38000 Kč za měsíc
Rousínov
27000 - 30000 Kč za měsíc
ABZAKOVO spol.s.r.o.

Kontaktní údaje

Jméno Lucie Cyprichová
Telefon +420739370050

Mzda

od 30000 do 35000 měsíčně

Volné pracovní místo Seřizovač Olomouc / Nástup ihned / 30.000-50.000,-Kč/měsíc je vystaveno v regionu Olomouc .