Název profese *Vedoucí výroby na provozu řeznictví-uzenářství - Provozovna řeznictví - uzenářství Měřín
Místo výkonu práce Měřín
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel AGRO - Měřín, obchodní společnost, s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66988599

Náplň práce:
- vedení potravinářského provozu s certifikací IFS
- organizace a zajištění výroby - porážka, bourárna, výroba uzenin, expedice masa a uzenin
- směnný provoz
- řízení a kontrola podřízených pracovníků
Požadujeme:
- Vzdělání VŠ, příp. SŠ odpovídajícího zaměření, praxe výhodou
- Samostatnost, spolehlivost, smysl pro pořádek
- Znalost výrobního programu NETTOControl vítána
Nabízíme: -pracovní smlouvu na plný úvazek, po zapracování na dobu neurčitou
- Stabilní práci
- Dotované stravování v místě výkonu práce a další benefity
Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, zaměstnanecké půjčky, odměny při životních a pracovních výročích, příspěvek na životní/penzijní pojištění, možnost rekreace v podnikovém zařízení
První kontakt TELEFONICKY, EMAILEM;