Název profese Stavební práce - zedníci, fasádníci, pomocní dělníci, obkladači, sádrokartonáři
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 8.3.2024

Zaměstnavatel STAMESTA, v. o. s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 10
Reference 1277086

Pracoviště: Třída Tomáše Bati, Bud. 22, box 60 Zlín 760 01
Požadavky: praxe v oboru, ŘP sk. "B" - výhodou (pouze doprava na pracoviště, není potřeba pro výkon práce), dobrá komunikace, spolehlivost, flexibilita
Náplň práce: fasády, rekonstrukce, zateplování budov, dlažby, bourací práce

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Zlín

Zlín
Zlín
Zlín
Zlín
Zlín

Kontaktní údaje

Mzda

od 18900

U společnosti STAMESTA, v. o. s. momentálně neevidujeme kromě pozice Stavební práce - zedníci, fasádníci, pomocní dělníci, obkladači, sádrokartonáři žádná další volná místa

Volné pracovní místo Stavební práce - zedníci, fasádníci, pomocní dělníci, obkladači, sádrokartonáři je vystaveno v regionu Zlín .