Název profese Projektoví manažeři elektro
Místo výkonu práce Otrokovice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel TC servis, s. r. o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 35
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66696775

Nástup možný dle domluvy

ND
Náplň práce: koordinace a vedení zakázek v obl.elektro, přímá zodpovědnost za průběh zakázek a jejich ekonomický výsledek, jednání se zákazníky o konkrétních požadavcích souvisejících s průběhem zakázek, sledování tržních trendů, konkurence a vývoje nových produktů v elektroinstalacích, úzká kooperace s obchodním odd.společnosti, vytváření projektových nabídek, navrhování, zavádění a hodnocení nových technických řešení
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro, zkušenosti v oboru min. 3roky, proaktivní přístup, vysoké prac.nasazení a odolnost vůči stresu, výborné komunikační dovednosti, analytické myšlení a systémový přístup k řešeným problémům, schopnost vést a motivovat lidi, ŘP sk. B

Zaměstnanecké výhody: možnost profesního rozvoje a růstu, zaměstnanecké benefity - stravenky, zvýhodněné internetové a tel.tarify, motivující finanční ohodnocení, 13. plat, sick day