Název profese Svářeči
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel TECNIMETAL - CZ,a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66848406

Požadujeme: Požadujeme platný svářečský průkaz CO2, TIG, praxi v oboru, zručnost, pečlivost, zodpovědný přístup k práci. Znalost čtení výkresové dokumentace je podmínkou. V kolektivu uvítáme spolehlivého kolegu, který umí samostatně pracovat.
Nabízíme: 25 dnů dovolené, dotované obědy, férové jednání, dobré zaměstnanecké zázemí, peněžní bonusy podmíněné kvalitními výsledky společnosti, dobrá dostupnost MHD na kole i autem, práce na ranní směnu.

Náplň práce: Svařování na základě výkresové dokumentace. Komunikace s konstruktéry. Příprava pracoviště, údržba nástrojů.

Životopis zasílejte na ucetnimzdy@tecnimetal.cz nebo volejte 737 509 918.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Zlín

Zlín
Zlín
40000 - 45000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Zlín
Zlín
50000 - 65000 Kč za měsíc
Zlín
40000 - 50000 Kč za měsíc
Zlín

Mzda

od 34000

Volné pracovní místo Svářeči je vystaveno v regionu Zlín .