Název profese Barmani
Místo výkonu práce Luhačovice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Lázně Luhačovice, a. s.
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67016360

Požadujeme:
Vzdělání nebo praxi v oboru, příp. ochotu se zaučit
Samostatnost a zodpovědnost
Přirozený projev, preciznost a smysl pro detail
Flexibilitu a ochotu pracovat v nočním provozu vč. Víkendů a svátků
Vhodný je barmanský kurz nebo praxe v oblasti míchání nápojů
Pracovní náplň:
Práce za barem
Zadávání objednávek do pokladního systému a inkaso plateb, vyúčtování tržeb
Podílení se na zajištění obsluhy v nočním klubu (pátek a sobota)

Náborový příspěvek až 10 tisíc. Stálý profesní růst, možnost přechodného ubytování, 25 dnů dovolené, zaměstnanecké stravování, odměny za životní jubilea, roční odměny, bonusy, slevy u obchodních partnerů, Edenred Card, výměnné rekreace v ČR a SR

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny: 8:00-15:00.