Název profese Technici skladu náhradních dílů
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ROKO - MOTOR, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67020118

Náplň práce: Objednávání Náhradních dílů na základě objednávky zákazníka nebo servisu; prodej ND přes pult; Evidence stavu a pohybu ND ; Správa e-shopu; Komunikace s dodavateli, obchodními partnery; Spolupráce s ekonomickým oddělením, manažerem servisu i mechaniky; evidence uskladnění pneu

Požadujeme: Minimálně SŠ vzdělání s maturitou; Praxe na obdobné pozici min. 2 roky; Všeobecný přehled v automobilech- Znalost technických parametrů výhodou; Znalost práce na počítači ( MS Office, Google workspace, Teams); Aktivní znalost AJ , znalost NJ výhodou; Profesionalitu, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost; Ochota učit se novým věcem ; Výrazný smysl pro zodpovědnost a organizační dovednosti; Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Zaměstnanecké výhody: Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr; Zajímavou práci ve stabilní a dynamické společnosti; Pravidelná školení; Stravenky; Moderní nekuřácké prostředí; Příjemný a spolupracující tým

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:00-16:30.